Veřejné akvárium Česká Lípa
akvaristika – výroba

STÁLÁ VÝSTAVA
'Vodní světy'
...za tajemstvím přírody

AKVARISTIKA – PRODEJ
ryby, rostliny,
technika, krmení

Výroba akvárií na zakázku

Vzorový text. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Ahoj, světe! Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Užitečná informace. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Další kus textu. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme.

Otevírací doba

    Po – Pá:   10.00 – 12.30 a 13.30 – 17.00
    Sobota:    10.00 – 12.00

(Jiný čas je možné domluvit na telefonním čísle +420 603 204 386. Návštěvy větších skupin je nutné předem telefonicky objednat!)

Vstupné

    Základní:   ## Kč
    Snížené:     ## Kč

(Snížené vstupné platí pro děti do 15 let, seniory nad 65 let a držitele průkazu ZTP, ZTP/P.)

Kontakt

    Mobil:        +420 603 204 386
    E-mail:       info@verejneakvarium.cz
    Facebook:   Veřejné akvárium Česká Lípa

(Reagujeme co možná nejrychleji na všech uvedených kontaktech, přesto – máte-li dotaz, který potřebujete zodpovědět co nejrychleji – kontaktujte nás prosím na uvedeném mobilním čísle.)

Kde nás najdete?

V České Lípě, v prvním patře obchodního domu Banco (Dr. Edvarda Beneše 2662, 470 01 Česká Lípa).

Příjezd: Ze silnice I/9 sjeďte směrem na Děčín. OD Banco naleznete po pravé straně po cca 300 metrech (ihned za semafory). Bezplatné parkoviště se nachází hned vedle, a to naproti kulturnímu domu Crystal (první odbočkou vpravo, posléze vlevo).

Fotogalerie

Průvodní text k fotogaleriím. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Sem tam napíšeme i něco jiného. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Další kus vzorového textu. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme. Napíšeme nějakou větu a několikrát ji zkopírujeme.

Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie Popisek fotografie